Mikähän evoluution ihmeellinen mutaatio mahtoi aikoinaan tapahtua kun lähes mies kuin mies pystyy harrastamaan seksiä jonkun naisen kanssa tuntematta välttämättä edes mitään syvää kiintymyksen tai rakkauden tunnetta häntä kohtaan???
Miten te miehet pystytte panemaan naisia niin tunteettomasti???
Miten te miehet pystytte panemaan naisia niin tunteettomasti???
Vastaukset 7
Vanhimmat
sitten onnistuu toisin päin?
Vieläkin helpommin. Ei tarvitse huolehtia edes seisooko vaiko ei.
Tähän ei liene naisillakaan vastaansanomista.
oli tähän sellanen vastaus, että on tosiaan evoluutien edun mukaista, että miehillä on useita seksikumppaneita, siis suvunjatkaminen monen mahdollisen vaihtoehdon kanssa.
Naisella taas on edullista että valitsee vaan sen yhden ja parhaan suvunjatkajaksi.
Jokainen mies tekee jälkikasvua niin suuriin piireihin kuin mahdollista. Ja naisten etua huomioimatta. Jos nainen luulee että tässä on elämäni mies niin avaa peltonsa miehelle, mutta miten surullista, eihän tuo ollutkaan se oikea mies, huomaa nainen liian myöhään... Sellaistahan se on tällaisessa maailmassa... Eikös?
bngt
No miehet nyt vaan ilmeisesti ovat niin suvaitsevaisia...
No ei vaan, kyllähän se nyt jotain naisessa olevaa vetovoimaa vaatii, että ainakaan meikäläinen innostuu yrittämään. En mä pysty kunnolla psyykkaamaan itseäni olemaan jonkun henkisesti tai fyysisesti epämiellyttävän oloisen naisen kanssa.
Aika helposti. Ei tarvita muita tunteita kuin himo ja kappas, paneminen onnistuu varsin helposti
Pystyyhän mies panemaan miehiäkin, eläimistä puhumattakaan. Ootko kade, hä?