Vielä tulee hetki,

kun kostan sulle kaiken...vielä tulee...
Valmistaudun siihen henkisesti

m:lle
3867
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kerro vähän lisää, mitä tämä M. on sinulle tehnyt? Ei kai ihastuminen sinänsä jo ole ns. "rikos"?

Äänestä
  • kuin Sinulle. Et ole tehnyt mitään...pahaa;)

    Äänestä

  • jollekin muulle kirjoitti:

    kuin Sinulle. Et ole tehnyt mitään...pahaa;)

    Minkäs sille vois jos ukkos halajaa mua...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


odota vaan kirjoitti:

kun kostan sulle kaiken...vielä tulee...
Valmistaudun siihen henkisesti

m:lle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu