Jatka Idols-keskusteluita Idolslandiassa

Idols 2008 -keskustelut alkavat hiljentyä, mutta voit niitä jatkaa Idolslandiassa:

http://www.takeforum.com/idolslandia

American Idol 2009 -keskustelu lähtee kohta käyntiin. Tervetuloa mukaan!

Hyvää Joulua kaikille Idols-keskustelijoille! :)
1126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ojasta allikkoon taidettaisiin mennä. Täällä on keskustelu ollu laimeaa koko ajan ja mitäpä suomalaisilla on american idolsin kanssa tekemistä, kun ei voi edes äänestää. Semmosia viihdelaulajia ovat muutenkin. Montako voittajaa on jäänyt tähdeksi sielläkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


American Idolkin alkaa kohta kirjoitti:

Idols 2008 -keskustelut alkavat hiljentyä, mutta voit niitä jatkaa Idolslandiassa:

http://www.takeforum.com/idolslandia

American Idol 2009 -keskustelu lähtee kohta käyntiin. Tervetuloa mukaan!

Hyvää Joulua kaikille Idols-keskustelijoille! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu