Miehen käsikirja

Kuinka mies ruokailee? Katso ja seuraa kuinka hän käyttää käsiään, onko hän avulias ojentamaan jotain esim leipää, täyttääkö hän lasisi, seuraa kuinka kauan ruokailu kestää. Sitä miten hän syö, osaako hän nauttia vai hotkiiko aterian. Miehelle ruokailu on rakastelua housut jalassa.
14445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

nuolen lautasen.

Äänestä
  • pitkälti millainen olet sängyssäkin. Koira.

    Äänestä

  • hyvin kirjoitti:

    pitkälti millainen olet sängyssäkin. Koira.

    Vaikka muuten syön sivistyneesti, niin kotona käyn kulman takana nuolemassa jäätelölautaseni. Ja todentotta, punkassakaan nuoleminen ei ole laisinkaan vastenmielistä. Räyh!

    Äänestä

jos kestää kauan?

Olen aina se kaveri, jota muu ruokaseurue joutuu lopulta odottelemaan.

Mistä se kertoo?

Äänestä
  • nauttia seksistäkin :D

    Äänestä

  • sivu 1 kirjoitti:

    nauttia seksistäkin :D

    kuitenkin ruokaa huomattavasti useammin kuin seksiä.

    Muuten ois edellinen lounas joskus elokuussa syöty.

    Äänestä

ihanaa katsella miestä joka syö hitaasti nauttien. Maistelee ja tutkailee makuja...
Hmm. Taitaa pitää paikkaansa tuo "rakastelua housut jalassa" :)

Äänestä
  • paikansa, se on ihan jenkeissä tutkittu juttu. Pitempään ruokailevien miesten naiset olivat keskimäärin seksiin tyytyväisempiä :D

    Äänestä

  • Sivu 1 kirjoitti:

    paikansa, se on ihan jenkeissä tutkittu juttu. Pitempään ruokailevien miesten naiset olivat keskimäärin seksiin tyytyväisempiä :D

    *nyökyttelee tyytyväisenä* :D

    Äänestä

pitkästymme niiden hitaiden kanssa.
vaadimme toimintaa eikä nysväystä.

Äänestä
  • eikö se käy tylsäksi?

    Syötkö pikaruokaloissa?

    Äänestä

  • ystävä? kirjoitti:

    eikö se käy tylsäksi?

    Syötkö pikaruokaloissa?

    on ihan jotain muuta kuin 10 senttiä puolessa tunnissa, niin sanoakseni. samaa fiilistä on esim tässä:

    http://www.linnanmaki.fi/fi/linnanmaki/laitteet/yli_140_cm/raketti

    ja ei, en todellakaan syö pikaruokaloissa. nautin vain vauhdin hurmasta.

    Äänestä

Minä hotkin kuin koira ja se kestää vähintään puoli tuntia putkeen...

Äänestä

onhan syöminen paljon parempaa kuin seksi

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Sivu 1 kirjoitti:

Kuinka mies ruokailee? Katso ja seuraa kuinka hän käyttää käsiään, onko hän avulias ojentamaan jotain esim leipää, täyttääkö hän lasisi, seuraa kuinka kauan ruokailu kestää. Sitä miten hän syö, osaako hän nauttia vai hotkiiko aterian. Miehelle ruokailu on rakastelua housut jalassa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu