Mua oli aikanaan tämä kyseinen nainen kovasti yrittänyt iskeä. Olemme tansseissa tavanneet ystävänä ja aikasemmin hänelle ei riittänyt pelkkä kaveruus ja oli uskomattoman mustasukkainen jos menin jonkun toisen naisen kanssa samalla kyydillä tansseihin. Mustasukkaisena hän pommitteli tyhjillä soitoilla ja noin sadalla haukkuma tekstarilla päivässä, jossa tekstas esim. "Sul on näköjään uus tanssikamu ja sun takii mun tanssiura päättyy! Tommosen lehmän näköjään huolit mielummin kun mua!! Ton näkönenkö lehmä on mua kauniimpi?". Me olemme sopineet asiat ja olemme pelkästään kavereita ja itse nykyään seurustelen toisen naisen kanssa. Nyt viikonloppuna olemme menossa samalla kyydillä tansseihin. Ajattelin että olisiko tässä tapauksessa sopivaa ehdottaa tältä naiselta (jonka kanssa olemme vain kavereita) bensakuluks että saisin imeä hänen rintojaan ja tarjoisin bensakulut. Mulla ei ole häntä kohtaan muuten tunteita kun sen verran että kun kattelen hänen rintojaan ja niin kovasti tekee mieli imeä. Kasvoiltaan hän ei oo kovin kaunis enkä ikinä haluis suudella tätä, mutta hänen tissejä tekee mieli. Mulla on silti enemmän tunteita tätä seurustelukumppania kohtaan ja rakastan häntä niin paljon etten ikinä haluis pettää häntä. Neuvoja, pliis.
Olisiko naiselle tämmönen ehdotus
sopivaa??
6657
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Joo, ehdota vaan. Muista kertoa kaikki faktat etukäteen, muuten saat ongelmia.
Jaaha, että sitten aikuisillakin ihmisillä vielä tuollaisia teiniongelmia. Melkein voisin vaikka itkeä, ellei niin kovasti naurattaisi.
Ei kai kukaan mieskään nyt niin idiootti ole, että tuollaista menis ehdottamaan, varsinkaan jos tilanne on se mikä kerroit.
Aivan sopiva maksu, ehdota vain ja lisää vielä ehdoksi se, että sinun on oltava laitoksella ennen ovien sulkemista!
En maininnut mitään että haluisin pakottaa. Enkä edes oo käsiks käyvä tyyppi. Jos vaan kysyisin häneltä ehdotusta, niin tuskin on laitonta. Jos pelkkä ehdottelu yli parikymppiselle naiselle on laitonta, niin kyllä on uskomattoman tiukaks lait muuttuneet.
Emmää susta pidä, mutta saisinko imeä rintojas?