Itse söin jouluna ainoastaan kalaa ja kasviksia. Jouluruoka on niin epäterveellistä. Minulla on ruoka-aika kahden, kolmen tunnin välein. Kävin treenaamassa ihan normaalisti, kun muut viettivät joulua. Tein kyykkyä, suorinjaloinmaastavetoa ja pohkeita. Salilla ei ollut muita. Join maustamattoman heradrinkin palkkariksi, se on täydellistä ravintoa. Sitten menin kotiin ihailemaan itseäni peilistä. Ikävä kyllä vatsassani on hieman rasvaa ja reisien sviippie ei näy kunnolla joten jouduin itkemään itseni uneen.
Jouluravinto ja treenini
Body4life
2183
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Jahas. Nyt sitten alkoi nimimerkkien lapsellinen feikkaaminen. Oikea body4life kirjoittelee sitten tästä edes tällä rekisteröidyllä nimimerkillä.
Joo eli tuo äskeinen on todella feikki! Oikea body4life kirjoittaa edelleen rekisteröitymättä, kuten tähänkin asti. Jollakin on hauskaa kun pitää rekisteröityä toisen nimimerkillä vain tuollaisen lapsellisen pelleilyn vuoksi!
Hehheh. Oli hauskaa, mutta jos sitten lopetettaisiin tämä!