Onko täällä muita naisia, jotka on hulluna Vin Dieseliin? :) Minulle ainaki yhdistelmä kalju lihaksikas vartalo saa tykytyksiä aina vaan aikaan! On se jotenkin vaan niin SEXY! Aika pinnallinen aihe, mutta ulkonäöllisesti ainakin mun ihannemies!
(miehet huomatkaa, että vaikka se kuontalo ohenisikin iän myötä, niin ajelkaa vaan loputkin hiukset pois, niin taas riittää vientiä! ;)
(miehet huomatkaa, että vaikka se kuontalo ohenisikin iän myötä, niin ajelkaa vaan loputkin hiukset pois, niin taas riittää vientiä! ;)
Vastaukset 13
Vanhimmat
hurmaava mies sinänsä, ääni on kyllä sytyttävä.
Tekobasso?! Oletko joku idiootti? HAHAHAHAH voi helevetti
Salilla käyvä siskon mies juuri mainitsi mulle. Että ne lihasmihet ovat vetäneet niin paljon hormoni pillereitä, ettei niillä kulje ajatus muutoin kuin se "Nosta nosta ja nosta enemmän"
He ovat kuin tyhmiä koneita!
Kuka älykääpiö kaipaa konetta? Nosturin voi ostaa rakennumaalta!
Enpä usko että ovat sen tyhmempiä keskiarvollisesti kuin miehet yleensäkään.
Hormoneita ei muuten napsita pillereinä vaan ne piikitetään suoraan lihakseen.
Hormoni-herroja on suomenkin salit täynnä, kuten suurin osa lätkäpelaajistakin muistakin urheilijoista, jotka hiukankaan pärjänneet. Mutta se nyt on vaan vaiettu fakta ja välillä sitten muka joku paljastuu testeissä.
niitä hormoneja, miltä rakennumaalta löytyy koneita? Mikä sellainen rakennumaa edes on?
tehdessä on kusta ehkä vähän enemmänkin tullut mukaan. Mitä sitten jos diesel on käyttänyt horkkaa? Sitä käyttää moni muukin. Sitä paitsi sun käsitys niistä on aika kämänen. Hormoonit eivät tee tyhmäksi. Ota asioista selvää ennenkuin tulet mitään vinkumaan tai kysy siskos mieheltä kun se tietää niin vitusti et huh huh.
Sulla se sitten on suomen kieli hallussa =) olet ollut vissiin oikein kympin oppilas koulussa vai kävitkö edes minkäänlaista koulua? :DD
Ei kyllä Vin Diesel ole niin lihaksikas että olis hormooneja käyttäny. 5 vuotta kovaa treeniä ja oikeaa ruokaa lepoa, niin pääsee samaan tulokseen.
Ruma ukko! Kuin käärme Bruce Willisin tapaan!
Jos katsotte Buruce Willistä tarkkaan, hän näyttää just käärmeeltä joka on nielemässä hiirtä!
Tämä idea tuli isäukoltani ja olen aina nauranut, kun näen Bruce Willisin :D
Liikaa lihaksia ja liian vähän hiuksia minun makuuni jos nyt pinnallisiksi heittäydytään :)
Sitä paitsi tyhjä katse monissa kuvissa täyttää minut epäilyksillä.. ;P
Todella seksikäs mies! Kyllä mulle kelpaisi. Voisin laittaa pulloon ja ihailla päivät pitkät.
mä tykkään ainakin,Vinissä on sitä jotain ja paljon
Musta ainakii Vin Diesel on todella hyvännäköinen