Moi! Mistäs tunnistaa onko hetero kääntyny lesboksi? olen mies ja mulla oli säpinää naisen kanssa mutta hankalaa se oli koska ihastukseni oli koko ajan vanhemman naiskamun kans ja ei löytyny aikaa mulle, ne oli koko ajan yhdes ja kävelyllä mutta raflas ihastukseni oli ilman tätä naiskamua ja kun meidän juttu loppu, hän sanoi olen löytänyt erään joka on mulle tärkein nyt ja lähden hänen kans etelään, mies sanaa ei tullu ja huomasin että oho tämä sen naiskaveri lähti ihastukseni kans etelään!! Eli onko ihastukseni lesbo???
onko hän lesbo?
.........----------------.....
3444
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Useampi kuin kuvitteletkaan on biseksuaali. Se tarkoittaa sitä että ihastuksen tai rakastumisen tai seksuaalisen halun kohde voi olla mies tai nainen, jotkut ovat enemmän kallellaan yhteen suuntaan, toiset toiseen.
***
mitä sitä kiertelemään ja kaartelemaan ja vaikka oliskin biseksuaali niin lesbo se silti saatana perkele vitun tussun nuolija hyi saatana tuhkaluukku meininkiä huoranpenikka helevetti kapisen kojootin äpärä
...nostetaan miessukupuolen arvostusta ihan kohinalla, hyvin tehty.
Seriously. Tuntuiko hyvältä? Sanavaraston laajennus voisi olla paikallaan mutta mitä turhia, olethan luomakunnan kruunu jo sellaisenaankin.
***