Hurja väite

Tällä palstalla ei ole yhtään normaalia kirjoittajaa, vaan miehet ovat puppelipoikia ja naiset lepakoita!
7255
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Mutta johan täällä jo väitettiin, että ne onkin kaikki HETEROITA! Eli ei ole väliä kenen kanssa on, on silti hetero.

Eli voimme poistaa bi-seksuaalin sekä homo/lesbo kategoriat kokonaan. Me kaikki olemme heteroita.

Case is close. Next!

Äänestä
  • lennä pois!

    Äänestä

Mä olen Ai:n luoma botti.

Äänestä
  • Logical fault detected

    Enter sarcasm mode

    Print "aatteles ees ite mitä sanot"

    Return

    Äänestä

  • buddy-love kirjoitti:

    Logical fault detected

    Enter sarcasm mode

    Print "aatteles ees ite mitä sanot"

    Return

    väärin eks soo enter.. in.

    Äänestä

  • viimesen kirjoitti:

    väärin eks soo enter.. in.

    Näköjään pääte-emulaattori käytössä.
    Ihanko VT100 on matkinnassa.

    Äänestä

normaaliudesta tietää ja voi vannoa...mut ihan varma hetero ollaan. Ainaskin toistaiseks..eihän siitäkään koskaan voi tietää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tom jones kirjoitti:

Tällä palstalla ei ole yhtään normaalia kirjoittajaa, vaan miehet ovat puppelipoikia ja naiset lepakoita!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu