Mitä ja ennenkaikkea kuinka paljon lisäravinteita on laillista ja uskaltaa ottaa mukaan 2vkon Phuketin reissulle per hlö? Tai mistä viralliselta tasolta asiaa voisi kysyä? Käytämme päivittäin proteiinia (jauhe,molemmilla eri tuote), alaiini-betaiini (jauhe), glutamiini (toisella jauhe toisella kapseli), c4 (tabletti), monivitamiini (kapseli), omega 3 (kapseli)...jäiköhän joku..no mutta ymmärsitte varmaan. Eli mitä näistä ja kuinka paljon saa ottaa mukaan? Mukaan tulee viel norm matka-apteekki ja yksi reseptilääke.
Kiitoksia kovasti vastauksista!
Kiitoksia kovasti vastauksista!
Vastaukset 2
Vanhimmat
syö kunnon terveellistä ruokaa siellä? Vai meinaatteko pizzaa ja kaljaa vetää 2 viikkoa ja lisäravinteet korvaa sitten normaalin ruoan?Ei lisäravinteet mikään tie autuuteen muutenkaan ole, ellette nyt huippu-urheilijoita satu olemaan.
Vastaan kuitenkin että eihän nuo mitään laittomia tuotteita ole, joten mukaan vaan. Proteiinit varmaan saisitte ostettua myös paikan päältä.
tais olla trolli, ei kukaan noin dille voi olla,
lisäravinteita matkalle mukaan?????
jos olisikin ,vois tullimies vetää kumihanskaa käteen kun tollasen satsin löytäis.
siellä ei ole ikimailmassa kuultu moisista ravinteista,ei edes proteiinipulverista,
hormooneita kyllä löytyy joka kulmasta..