Ripsiväreistä tulee uutuksia melkein joka päivä. Mitä nyt kannattaa ostaa? Mikä olisi sellainen joka ei varise ja suttaannu iholle?
Paras marketti ripsiväri
4
1235
Vastaukset
- Embize
Itse oon tykännyt Maybellinen Great lash ripsiväristä. Ei mulla ainakaan suttaannu ja varise.
Hinta on kai jotain 6-8e luokkaa :) - telescopic
Lorealin telescopic-ripsiväri ei sotke. Lisäksi siinä on siisti kumiharja, jolla saa hienot erotellut ripset helposti!
- Max Factor
Max Factorin Masterpiece Max on ollut suosikkini ilmestymisestään lähtien. Aivan mahtava ripsiväri ja siinä on kaikki ne ominaisuudet mitä itse vaadin: ei varise, ripsistä tulee näyttävät, ei paakkuja, pysyy ripsissä täydellisenä koko päivän
- Anonyymi
Essencen Lash Princess kobra-harjaksella (myös moni muu Essencen ripsiväri toimii). Hakkaa monet kalliit ja keskihintaiset. Esim. Maybellinen Sky High ei toimi itsellä ja väri ei tartu melkeen yhtään ripisiin. High end ripsiväreistä hyvä on Cliniquen high imoact mascara, mutten ole maksamassa kymppejä (sain joskus tätä matkakoon näytteenä kun ostin enemmän Cliniquea).
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2195973
Minun rakkaani.
Haluaisin käden mitan päähän sinusta. Silleen, että yltäisin koskettamaan, jos siltä tuntuu. Olen tosi huono puhumaan, m263744- 822587
- 392121
- 331902
- 451868
- 1071765
- 211656
- 271502
Tappajamanne kiinni
Herätys koko Mikkeli! Nyt tietoa kehiin, että saadaan tämä tappaja kiinni!331468