Mies

alennusmyynneistä :D ??
698
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ja silti kaulaliina maksoi melkein yhtä paljon kuin takki. ***kele!

Äänestä

Joulun konvehtirasioita sai puoleen hintaan. :(

Äänestä
  • Jokos söit ne kaikki ?

    Äänestä

  • surullinen ilme ? kirjoitti:

    Jokos söit ne kaikki ?

    Söin... ei olis pitänyt.

    Äänestä

talvitakin ja ulkoiluvarusteita.

Äänestä

Yritin ettii ittelleni polkkareita salibandy hommia varten... Arvatenki en löytäny.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mitä ostit kirjoitti:

alennusmyynneistä :D ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu