mitä mieltä olette 24sivujen "saunottajista" ;)?? haluavat tutustua ensin kahvin merkeissä ja sitten pyytävät kotiinsa selänpesijäksi ja saunottajaksi ja loput voi varmaan arvata...sinkkumiehet, sinkkuiskät;))
"SAUNOTTAJAT"
nim_mari
41172
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
...aikuinen ihminen arvailemaan. Tuohan pitää tietää!
Jos menet melkein tuntemattoman ihmisen kotiin saunaan, niin kyllä sinun pitåisi tietää, että saunan jälkeen mennään sänkyyn!!!!
Ei mulle ainakaan tulis edes mieleen, että naisen kanssa saunaan meneminen tarkoittaisi seuraavaksi sänkyyn menoa... tosin ei mulla ole saunaakaan ja en mä nyt ihan ekaks alkais sinne saunaan edes menemään. Mutta ehkä mä olen jotenkin kummallinen ja "vanhoillinen", kun siihen seksiin tarvii sen pääkopassa olevan tunteenkin sitä toista kohtaan.
Emmää muista tosia tiedä mut jos mä ehdottaisin jollekin ellille kahvi/saunaa niin ehdottaisin sellaiselle, jota haluisin pökkii..