Ääh..uhh...

24416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 24

Vanhimmat

NAIDAAN! JEE!

Äänestä
  • Mites teillä päin?

    Äänestä

  • richartti kirjoitti:

    Mites teillä päin?

    julkipano, jot voi livenä seukata?

    Äänestä

  • tää ollukaa kirjoitti:

    julkipano, jot voi livenä seukata?

    ...nopee, mutta hiljanen.

    Äänestä

Rick Heart. Olemme tallentaneet kirjoitetut viestinne ylläpitomme salasuhteet kansioon. Jonka valitettavasti joudumme toimittamaan eteenpäin rouva Heartille. Tästä syystä joudumme myös deletoimaan nimimerkkinne. Tämän kaltainen käytös on hyvin epätoivottavaa ja valitettavaa. Joudumme olemaan tiukkoja määräysten suhteen ja noudattamaan annettuja määräyksiä sekä direktiivejä tarkasti. Tämä peli on vihellettävä poikki.


Ystävällisin terveisin ; Se sama täti

Äänestä

Noi jutut ei mun oloani helpota. Tuli oikein ikävä tuota puuhaa.. saiskin pitää hyppysissään ja.. hehehee.. joo..


:DD

Äänestä
  • ...jatko-osa irtois näillä jutuilla.

    Äänestä

  • hyppyselliset tiedetään :) vatkaat kuitenki kun muusinuijaa

    Äänestä

  • Tilanteesta tässä vaiheessa.

    Äänestä

  • richartti kirjoitti:

    ...jatko-osa irtois näillä jutuilla.

    tehkää se, pliiisssss, pliiisss.

    Äänestä

  • richartti kirjoitti:

    ...jatko-osa irtois näillä jutuilla.

    Nyt siihen onkin hyvät saumat. Seksijuttuja ja sä viimeisimpänä verkkokalvoilla (siis nikki) niin sillähän se vois irrota. Muistaakseni viimeksikin kävi juuri niin.

    Noniin.. kuuma yö tiedossa :DDD

    Äänestä

  • buddy-love kirjoitti:

    Tilanteesta tässä vaiheessa.

    että menen tupakalle. Sen jälkeen unta kuuppaan. Duunipäivä huomenna. Vittu. Tänään. Moroo.

    Äänestä

  • buddy-love kirjoitti:

    Tilanteesta tässä vaiheessa.

    MIstä tilanteesta??

    Äänestä

  • Papeete1 kirjoitti:

    MIstä tilanteesta??

    pysy tarkkana.

    Äänestä

  • luulen, kirjoitti:

    että menen tupakalle. Sen jälkeen unta kuuppaan. Duunipäivä huomenna. Vittu. Tänään. Moroo.

    Aamulla töihin...

    Äänestä

  • buddy-love kirjoitti:

    pysy tarkkana.

    :))

    Äänestä

  • Papeete1 kirjoitti:

    :))

    vedä alahuuli otsan yli ja nielaise.

    Äänestä

  • Buddy LOve kirjoitti:

    vedä alahuuli otsan yli ja nielaise.

    Tosi näppärä konsti kammata kulmakarvat. Mistä oot oppinut noin kivan niksin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rikurtti kirjoitti:

http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000005&conference=3500000000000010&posting=22000000040620564

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu