kakisi tuoppia,kiitos! sarjan tunnari?

Onko kellään mitään hajua, mikä ihme on subilla pyörivän kaksi tuoppia, kiitos! sarjan alussa soiva kappale?? olen yrittäny jäljittää sitä netistä vaikka millä menetelmillä, muttei nappaa enkä itse keksi sitä millään.
2126
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Christian Henson Two Pints of Lager theme

Äänestä
  • IIIIISO KIITOS =)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


|HaNsU| kirjoitti:

Onko kellään mitään hajua, mikä ihme on subilla pyörivän kaksi tuoppia, kiitos! sarjan alussa soiva kappale?? olen yrittäny jäljittää sitä netistä vaikka millä menetelmillä, muttei nappaa enkä itse keksi sitä millään.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu