Miten voi iskeä miehen, kun sinkkuja ei vaan ole tarjolla yhtikäs missään. Jos tapaa jonkun kiinnostavan miehen niin Auts! hän onkin varattu.
Ja jos jokuu väittää et arkisista paikoista niin kaupan kassajonossako rupeat puhumaan jollekin jolla on kainalossa mäyris.
Ja jos jokuu väittää et arkisista paikoista niin kaupan kassajonossako rupeat puhumaan jollekin jolla on kainalossa mäyris.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mä oon aika unelmamies, joka on nyt viimeiset 6 vuotta lähinä torjunut naisia, mutta nyt vähitellen alkanut taas kiinnostumaan seurustelusta ja seksistä. Mut voi tavata seisoskelemasta mäyris kainalossa, tai tuoppi kädessä. Kandee ottaa riski.
Sinkkuna olemisen arki. Mutta eikös sinkkumiehiä ole jokapaikassa nurkat väärällään?? Ainakin meilläpäin olis vaikka jonoksi asti. Väittäisin että yhtä muijaa kohden kaks jätkää ja niistäkin muijista suurin osa on jo varattuja..
T. jätkä -86.
Jonkun hyvän bändin keikalta voisit ehkä löytää samanhenkisen miehen?
Edellytys on kiinnostavan miehen tapaaminen,eli six pack,tumma.sporttinen,pitkä, karismaattinen,pinnallinen idiootti (joita saa lukea 99% edellytyksenä naisten treffi-ilmoituksista täällä)ellei satu olemaan miss piggy itse. Ko mies tyyppi lemppaa muijan nopeemmin ku kerkee kissaa sanomaan, jotta ko nais henkilö voi tulla uudestaan itkemään missä ne "kunnon miehet on"