Susan Ruusunen: Olen ylpeä rohkeista

Lime24 (Viihde)

Olethan todella kaunis, siis mikä ettei.
6378
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat
  • Hidasta on, pitäisi pyytää päivitetyt kuvat.

    Äänestä

Susan Ruusunen: Olen ylpeä rohkeista kuvistani!
7.1.2009,16:44:46 | Starat

Pääministeri Matti Vanhasen ex-heila Susan Ruusunen on edelleen iloinen siitä, että hän uskalsi lähteä mukaan Hymy-lehden uskaliaaseen kuvasarjaan keväällä 2007. Susanin rohkeat kuvat herättivät sekä ihastusta että vihastusta, mutta uudessa Hymyssä Ruusunen paljastaa, ettei häntä kuvat hävetä laisinkaan.

- Olen iloinen, että uskalsin lähteä kuvasarjaan. Kuviin nähtiin paljon vaivaa ja ne ovat todella kauniita. Siinä yksi mukava asia näytettäväksi lapsenlapsille, että katsokaapas, siinä on teidän mummo, Ruusunen kertoo Hymyn verkkosivuilla.

- Yksikin kaveri sanoi, että ”vittu ku äitis on hyvännäköinen”, Susanin 19-vuotias poika Niko puolestaan tykittää.

Äänestä
  • LLLLLLLLLLLLLLLL

    Äänestä

  • äidistään kirjoitti:

    LLLLLLLLLLLLLLLL

    Tuleeks nyt Ruusunen pojasta "Nikosta" Suomen seuraava turha julkkis ?

    Äänestä

  • aaarrhg :DD kirjoitti:

    Tuleeks nyt Ruusunen pojasta "Nikosta" Suomen seuraava turha julkkis ?

    Pian myös eduskuntaan jos menee "normaalisti" mallin mukaan.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kuvistani! ... kirjoitti:

Lime24 (Viihde)

Olethan todella kaunis, siis mikä ettei.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu