naisille pelkästään

pidättekö miehillä lyhyistä, puolipitkistä vai pitkistä hiuksista vai peräti kaljuista?
8445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

pidän. Se tekee miehestä jotenkin söpön...

Äänestä

jompikumpi.

Äänestä

Kalju, siili, keesi, lyhyet.

Pitkätukkaa mulla ei ole ollut ikinä.

Äänestä

Antilla lyhyestä ja omalla pässillä kaljusta.

Äänestä

Pitkä tukka tai kalju. Ja parta mielellään, kiitos.

Äänestä

lyhyistä ja peräti kaljuista:P
Tyttösenä toki pitkätukistakin, ihan riittävästi.

Äänestä

se on alkukantaista.

Äänestä

Riippuu ihan miehestä. Jollekulle sopii puolipitkät, jollekulle kalju, ja joillekin pitkät (esim. hevarit).

Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


N kysyy kirjoitti:

pidättekö miehillä lyhyistä, puolipitkistä vai pitkistä hiuksista vai peräti kaljuista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu