naisista

Musta nainen on romanttisimmillaan, kun tiskaa, imuroi, pyykkää tms. Se on jotenkin rentouttavaa istua sohvalla olutpullo kourassa ja katella, kun nainen ahertaa. Tietty joskus pitää keskeyttää aherrus, kun rupee huikoo ja pitäs saada välipala jonka luonnollisesti nainen tekee...ja aherrus jatkukoon.
5503
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mikäs tuhkamuna siellä kirjoittelee ?!
Sitten se nainen vasta romanttisimmillaan on, kun heittää lattian luuttuamisen sikseen ja tulee tyydyttämään seksuaaliset tarpeetkin... Ennen kuin jatkaa aherrusta...

Äänestä

on äitin poika niin mammanpoikana se tulee myös pysymään. Miestä sellaisesta ei saa tekemälläkään, avuttoman äidin helmoissa pyörijän korkeintaan.

Sopii hyvin hoivaviettisille naisille, joita miehisyyden puute ei häiritse vaan tykkää kaitsea aikuista lasta.

Äänestä
  • niihin hoivaviettisiin naisiin. :) Tykkään ahertaa keittiössä ja laittaa ruokaa ja leipoa. Pääasiassa mies kyl ite saa valmistaa välipalansa ainakin, mut joskus voin hälle viedä esim. valmiin leivän jos kattoo jotain jääkiekkoa, eikä voi lähteä telkun edestä pois. :D Mut vastapainoks odotan sit hierontaa, jalkahoitoa, silittelyä yms.

    Äänestä

Kiinnostaa nähdä naisten kommentteja tähän (selkeästi provoon). Naisethan kovin mielellään sanovat miehen olevan seksikkäimmillään korjatessaan tavaroita yms. Mitenköhän uppoaa toisinpäin stereotypiat feministeihin :D

Äänestä
  • tuossa itsekin että jos naiset sanoo että on niin hienoa nähdä miehen korjaamassa autoa ja tekmässä miesten "hommia" mutta jos samaa sanoo naisista niin heti tulee huutoa.

    Mitäköhän naiset tekevät sillä välin kun mies huoltaa ja korjaa? Tekeekö naiset silloin "naisten hommia" eli lakkaa kynsiä yms.?

    Kuvittelekoohan naiset oikeasti että mies nauttii kaikenlaisten asioiden korjaamisesta ja huollosta samoin kuin nainen tykkää "kaunistautumisesta".

    Nykyajan prinsessojen ongelma selvästi tuo.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


parhain kirjoitti:

Musta nainen on romanttisimmillaan, kun tiskaa, imuroi, pyykkää tms. Se on jotenkin rentouttavaa istua sohvalla olutpullo kourassa ja katella, kun nainen ahertaa. Tietty joskus pitää keskeyttää aherrus, kun rupee huikoo ja pitäs saada välipala jonka luonnollisesti nainen tekee...ja aherrus jatkukoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu