Olen rakastunut sinuun mies ja sä vaan haikailet sen blondin perään, v***u! Et sä sitä ikinä saaaa ja multa saat......;) Onneksi mä saan sentään koskettaa..
J-mies
M-nainen
231792
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 23
Vanhimmat
enhän mä kenenkään perään haikaile. ;) odotan vaan että muut tulee luokse... se on kiwaa! ;)
ota rennosti, pidetään hauskaa!
Annas joku vihje, milloin kosketit mua viimeksi ja miten:-) En haikaile minkään blondin perään......mikset tekstaa mulle, vaikka heti????
En tiedä onko teistä kumpikaan oikea J mut tuuletan parhaillani; Olet kiinnostunut MINUSTA, niin kun sun pitääkin!!
..milloin kosketit mua ja miten? Olen kiinnostunut susta....ootko sä musta???
..tanssittiinko me laivalla meidän osaston pikkujoulussa:-)?
Ei olla samalla osastolla!!! Mä olen naimisissa ja kyllä tiedät kuka olen.......!!!!!!
Ootko Merja?
on lievä ilmaisu. Ihastuin enemmän luonteeseen kuin siihen, että onko heti saatava vai ei. Ok, on sillä uskomattoman kauniit silmät ja muutenkin kaikki kohdallaan. En edes tiedä, onko aito blondi, mutta ei sekään ole niin tärkeää.
Kiitos,kun näet muutakin naisessa kuin hetkellistä ohimenevää himoa.Tunteet ja syvä rakkaus kuuluu aitoon suhteeseen.Pidä tiukasti blondistasi kiinni,se on sinun..
Tämänlaista EN halua kuulla KIITOOOS!!!!
Vaihtoehtoisesti - Haalit mahdollisimman paljon ihailijoita ympäriltäsi ja tämä "blondi tai ei" vaikuttaa helpolta höynäytettävältä.
höynäytettävä. Älykäs ja valikoiva. Kyllä tässä saa tehdä jatkuvasti ihan oikeasti töitä ja näyttää parhaita puoliaan, että sellaisen saa omakseen ;-)
Vai parhaita puoliaan.. Saanen epäillä koko pakkausta = Sinua. Joku mättää.
epäillä. Mä olen kuitenkin ihan lämänä siihen rotunaiseen...
*jalanjäljet lumessa*
Paljain jaloin saatat vilustua;)
ylipainon tautta, kun näytti jälet lättäjalakasen tekemiltä.
blondi on hanka tapaus.
Se M!!!!!!!!! Unohda blondi!!!!!!
Tämä oli käsky.... t. Lut..
Ota vain blondi,koska hän on myös kiinnostunut sinusta. Älä sekaa aviossa olevaan,saat karvaasti pettyä pian.Onnea JIII TOIVOO BLONDI,kenellä on kauniit silmät,ja uskollinen luonne sille ainoallensa.
meikäläisestä kiinnostunut? Epäilen vaan....että tuskin kukaan!!
Kaikki kenellä on silmät päässä näkevät kyllä, että sinusta ollaan hyvinkin kiinnostuneita;) Itsekin sen tiedät;))))
meiltä töistä??