jos sitä

musta ei jostai syystä jotkut työpaikallani pidä nii ei sitä tarvitse kiusaamalla näyttää...
1309
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Päivän paras, sait miuhun toivon kipinää. Olen nimittäin kipeä, menneellä viikolla miun kiusaaja sanoutui itse työstään irti. Olin jo hakemassa ulkopuolista apua tilanteeseeni. Kiusaajan puoliso on edelleen työkaverini ja olen hänen kanssaan tekemisissä päivittäin. Minulla on hänenkin kanssaan ollut aikaisemmin skismaa, mutta sain sovittua asian. Mutta silti nyt pelkään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hanna-siivooja kirjoitti:

musta ei jostai syystä jotkut työpaikallani pidä nii ei sitä tarvitse kiusaamalla näyttää...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu