esitys ja laulutaito.
Showmies ja lievä erikummallisuus vain eduksi.
Showmies ja lievä erikummallisuus vain eduksi.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Sellaisella diivailulla mitään voittoa tule.
http://www.youtube.com/watch?v=dhf-mwqSXhQ Syytetään yleisöä omasta mokailustaan...
Se mitään diivailua ollut. Tapsahan selvästi hätääntyi blackoutistaan ja keksi sitten varmaan tuon jutun, kun pelkäsi ettei muuten saa aloittaa alusta ilman hyvää syytä.
Tulinpa ajatelleeksi, että jos jo YLEn semifinaalikarsinnan yleisö herran mielestä taputtaa niin kovaa, että musiikki ei kuulu ja sanat unohtuvat, niin mitenköhän hän tulisi pärjäämään itse kilpailussa paikan päällä, kun huuto ja taputus ovat varmasti monta kertaa kovemmat, kerta yleisöäkin on huomattavasti enemmän.
Olisi todella nautittavaa seurata, kun taiteilija alkaa ennen (mahdollista) taidepläjäystään opastaa miljardiyleisöään ja kertoa esimerkiksi terveellisistä ruokailutavoista.
se 60-luvun tähti höpisee Moskovassa pienessä vodkassa: ööö...., DON'T SHOOT ME,I cannot hear the beat, etc...Ha, HAha, HAA! Viisut on nuorten kilpailu nykyään ja vaarit ulos, kyllä näin on!