Neitsyyden hinta

Kyllä suomitytöt on sitten tyhmiä kun antaa nussia itsensä yli yhden kyrvän käytetyksi huoraksi heti 15-20v.

(tietysti jos on ruma niin voi ottaa ainakin kolme nollaa pois)

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200901138907233_ul.shtml
7887
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

tää tyttöhän ei ollut suomalainen. Mut joo...sait taas yhden syyn mollata suomiflikkoja. Jeeee..nupopää oot. Tota, montakohan kyrpää on sun mutsias rassannu? Oletan että se on suomalainen...varmaan on ollut tuplapenetraatiot mukana.

Äänestä

Mietin tässä oman ilmoituksen laittamista. Mitäköhän suomalaiset miehet tarjoaisivat? Ihan pikkusummasta en hommaan lähtisi itsekään, mutta parista millistä... hmm.

Äänestä

Tää flikka on voinut plastiikkakirurgialla tehdä uudestaan itsestään "neitsyen". Muslimimaissa esim. raiskatut naiset käyttää tätä, mies ei tiedä mitään.

Maksaa pahimmassa tapauksessa tavallisesta pimpasta 2,7 milj, huh huh.

Äänestä

http://www.thehollywoodgossip.com/gallery/natalie-dylan/

Ei oikein vastaa siveellisen naisen mielikuvaa :)

Mutta tää pimu on fiksu, kyllä miehiä on helppo vetää kuin pässiä narusta.

Jos ei muuta tekemistä rahoilleen ole niin mikäs sinä...

Neitsyyteni menetin ensi rakkaudelleni. Ei se sitä noin paljon arvostanut varmaan. Mutta itsellä hyvät ja kauniit muistot jäivät siitä 5 vuoden suhteesta :)

Äänestä

huoralla, ei voi muuta sanoa.

Äänestä

nätti tyttöhän toi on. So FUCKING what?!
20 senttiä voisin antaa. Heh, liioittelin, korkeintaan 10 senttiä.
Mun tilin saldo on kyllä oikeasti nollan puolella, ellei jopa miinuksen puolella.

Vituttaa tämä rumuus maailmassa. Ei se huoraaminen, mutta se, että taas huomataan miten raha on kaiken pahan alku ja juuri. Ja ämmä voittaa siinä eniten. Saa rahaa, julkisuutta: lisää rahaa. Pääsee opiskelemaan ja senkin vetää läpi ihan tosta vaan, koska fiksuhan on. Tuleva liiketalouden johtoportaan pomohan se siinä.
Näin se maailma makaa taas tänään.
Miljardöörillehän tommonen summa on sama kuin seteleillä persettä pyyhkisi.

Onneksi on oltava vain väliinpitämätön, koska muutenhan näistä syntyy sellaisia murheenkryynejä, että sitä vahingossa menettää itsensäkin tuollaisten turhuuksien rovioiden palvelijoiksi.

Elämässähän on paljon asioita joihin ei tarvitse järkeilyä ja liiallista paatoksellista tunteellisuutta. Ne eivät maksa edes mitään - saatika vaivaa - mitään.
Lovea. :)

Äänestä

en kyllä maksaisi tuollaisen panemisesta tuollaista määrää.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


2 700 000e kirjoitti:

Kyllä suomitytöt on sitten tyhmiä kun antaa nussia itsensä yli yhden kyrvän käytetyksi huoraksi heti 15-20v.

(tietysti jos on ruma niin voi ottaa ainakin kolme nollaa pois)

http://www.iltalehti.fi/ulkomaat/200901138907233_ul.shtml

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu