Siis Vantaalla siellä kalapuikkokoulussa.
Hallitus on nyt vaihdettava?
Ikkuna rikottu
11
208
Vastaukset
On perustettava kommareiden ja persujen hätätilahallitus palauttamaan yhteiskuntarauha ja takaamaan kalapuikkojen rajaton saatavuus!
Se on kuulemma erillinen kriisi se ikkuna, eikä liity mitenkään siihen kalapuikkojupakkaan.
Vaihdetaanko hallitus varmuuden vuoksi kahdesti?- teme.
buddy-love kirjoitti:
Se on kuulemma erillinen kriisi se ikkuna, eikä liity mitenkään siihen kalapuikkojupakkaan.
Vaihdetaanko hallitus varmuuden vuoksi kahdesti?tilalla vois pitää hallitusarpajaiset.
"Virallisena valvojana toimii Team Ahma. Arvotaan 20 ministeriä ja pullo kossua." buddy-love kirjoitti:
Se on kuulemma erillinen kriisi se ikkuna, eikä liity mitenkään siihen kalapuikkojupakkaan.
Vaihdetaanko hallitus varmuuden vuoksi kahdesti?Hevosmiesten tietotoimisto kertoo varmana tietona, että nämä asiat liittyvät toisiinsa. Tosin kalapuikkoja on ollut pikemminkin liikaa tarjolla, koska lapset jaksavat edelleenkin mellakoida.
Taidankin vaatia annosten pidenentämistä, jos vaikka nääntyisivät ja ikkunoiden kivitys loppuisi. Vai johtuuko ADHD sittenkin liiasta energiajuomien nauttimisesta?- ghjkghkghk
Ratikkakuski kirjoitti:
Hevosmiesten tietotoimisto kertoo varmana tietona, että nämä asiat liittyvät toisiinsa. Tosin kalapuikkoja on ollut pikemminkin liikaa tarjolla, koska lapset jaksavat edelleenkin mellakoida.
Taidankin vaatia annosten pidenentämistä, jos vaikka nääntyisivät ja ikkunoiden kivitys loppuisi. Vai johtuuko ADHD sittenkin liiasta energiajuomien nauttimisesta?Estänyt kalapuikkotragediaa ennalta? Miksei tähän ollut varauduttu? Nyt nämä laiminlyönnit ovat johtaneet seurauksiin, jotka olivat odotettavissa. Kuka kantaa vastuun ja eroaa?
- khohhkshjk
ghjkghkghk kirjoitti:
Estänyt kalapuikkotragediaa ennalta? Miksei tähän ollut varauduttu? Nyt nämä laiminlyönnit ovat johtaneet seurauksiin, jotka olivat odotettavissa. Kuka kantaa vastuun ja eroaa?
pitäisikö pikaisesti tehdä uusi laki, joka antaisi koululle ohjeet; ei yhtään enenpää kuin kolme kalapuikkoa, kolme lihapullaa, pinaattikeittoa saa syödä rajattomasti.
Opetusministeri valiokuntineen töihin. - ghjkghkghk
khohhkshjk kirjoitti:
pitäisikö pikaisesti tehdä uusi laki, joka antaisi koululle ohjeet; ei yhtään enenpää kuin kolme kalapuikkoa, kolme lihapullaa, pinaattikeittoa saa syödä rajattomasti.
Opetusministeri valiokuntineen töihin.Kalapuikot kieltää, kun aiheuttavat levottomuutta ja ongelmia poliisille?
korjata teuraselaskan nahalla, niin siitä tulee vastaisuudessa elastisempi.
- sinä...
Voi mikset sinä tunge vaikka kalapuikkoa poikittain nenääsi?
- sinä...
buddy-love kirjoitti:
Ku se jäis väljäksi ja putois pois.
Otan osaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1311364
- 102881
- 75713
- 51605
Koillis motor
Kyllä on mennyt palvelu alas ku lehmänhäntä, sovitut asiat ja luvatut soitot pitää hoitaa eikä tehä oharia, täysin tumpa13521ABC: n kahvilan uusi nimi matkimalla
Kahvia ja virvokkeita myytiin aikoinaan ÄKKI-VANNIN KAHVILASSA Haapavedellä ja paikalliset sanoivat sitä haussia "Tuhann40484Kylillä ei ole näkynyt? Missä luuraat nainen?
Olisit soittanut mulle nainen. Oltais voitu nähdä vaikka laavulla. Miksi pelkäät minua? Eihän siinä ole mitään järkeä. m153451Tehdäänkö tänään toiveista totta?
Poikkea tänä illasta siinä lähellä ja annetaan silmien puhua ja sen jälkeen puhu sinä lopulta mitä ajattelet..30417- 26389
Rydman sivuutti mutupohjalta asiantuntija-arviot tutkimusrahoitusta myönnettäessä
Onko Rydman sopiva tai kykenevä toimimaan ministerinä? Ei ole. Ministerit ovat joutuneet puhuteltaviksi vähemmästäkin;175384
