tietääkö kukaan saako turusta tuohon silmän viereen lävistyksen?? http://www.bmezine.com/pierce/11-surface/A81204/high/osed-anti-eyebrow.jpg
lävistys
paula278
7427
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
ja sattuuko tuo paljon?
ottamassa kulmakorun? ei se paljoa satu. ei niin paljon kun kuvitellaan. se neula menee tosi nopeasti läpi eikä kerkeä edes ajattelemaan kipua eikä tuntemaankaan sitä.
En kulmaan. Vaan silmän alapuolelle siihen sivulle . Onko kenelläkään kokemusta siitä korusta?
Kannattaa näissä surface ja muissa harvinaisemmissa lävistyksissä kääntyä ehdottomasti Individual Inkin puoleen. Siellä osaavat hommansa ja ovat erikoistuneet erikoisempiin lävistyksiin ja muihinkin juttuihin. Suosittelen!
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=2000000000000012&conference=1500000000000019&posting=22000000040533544
Lue tuo keskusteluketju. Ei jätä epäselvyyksiä ;)
Kiitos vielä paljon näistä. Ja nyt jos vielä saisi tietää jostain missä tämä liike sijaitsee? :) ja hinta tuolle korulle?
www.individualink.com sieltä löytyy numerot. soita ja kysy!