Obaman 27-vuotias puheenkirjoittaja

http://www.aamulehti.fi/uutiset/ulkomaat/han-on-obaman-27-vuotias-puheenkirjoittaja/126172

Tuo kloppi on kirjoittanut Obaman utopistiset ja tyhjät puheet. Ei hyvältä näytä!
2172
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

takana. Näin tekee jokainen, joka pyörittää isompaa organisaatiota.

Aika on kortilla.

Äänestä

Miksi ikä tekee tästä jotenkin huonon asian, maailmasta löytyy todella skarppeja nuoria joilla on sana hallussa, vertauskohtana jos pidetään suomen nuorisio niin ymmärrän että voi tuntua utopistiselta että 27v kirjottelee obaman puheita.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


tyhjänpuhuja kirjoitti:

http://www.aamulehti.fi/uutiset/ulkomaat/han-on-obaman-27-vuotias-puheenkirjoittaja/126172

Tuo kloppi on kirjoittanut Obaman utopistiset ja tyhjät puheet. Ei hyvältä näytä!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu