Iivan ikävä jatkuu

Kuskasin kamunaista autollani pitkät pätkät ja kuuntelin murheita. Palkaksi sain 2 viikkoa seksitöntä seurustelua ja lopuksi haukut. Sitten kamunainen halusi pysyä väleissä koska kuvitteli että hän on niin säkenöivä persoonallisuus että halusin vain viettää hänen kanssaan laatuaikaa ilman taka-ajatuksia. :-))))
3275
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tuosta viestistäsi saa sen vaikutelman, että kuuntelit jonkun tyttelin murheita kaksi viikkoa, etkä saanut palkinnoksi pulua.

Eipä ihme että olet sinkku. Eivät NE asiat niin toimi. Tietenkin tarvitaan läheisyyttä ja luottamusta, mutta tiedätkö, mitkä kaksi asiaa vielä puuttuu? Rakkaus ja seksuaalinen kiinnostus.

Äänestä
  • Ei se pimppi kaikille sovi. Kettumaisinta koko hommassa oli se että kamunaisella oli välittömästi lemppaamiseni jälkeen uusi, minua huomattavasti komeampi mies kierrossa, vaikka tyttö viikkoa aiemmin jeesusteli ettei ulkonäöllä ole väliä. Ja ei sovi myöskään unohtaa kuinka nainen haukkui minut saamattomaksi peräkammarinpojaksi ja uhkaili että kohta ei olla kavereitakaan. Tänä kesänä tulee kuluneeksi kolme vuotta ikimuistoisesta kahden vuoden suhteestamme.

    assdd gfgfg ghghg hbvnhgj nkjjkhjk jkjhkhjlk
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Äänestä

  • Iivavi kirjoitti:

    Ei se pimppi kaikille sovi. Kettumaisinta koko hommassa oli se että kamunaisella oli välittömästi lemppaamiseni jälkeen uusi, minua huomattavasti komeampi mies kierrossa, vaikka tyttö viikkoa aiemmin jeesusteli ettei ulkonäöllä ole väliä. Ja ei sovi myöskään unohtaa kuinka nainen haukkui minut saamattomaksi peräkammarinpojaksi ja uhkaili että kohta ei olla kavereitakaan. Tänä kesänä tulee kuluneeksi kolme vuotta ikimuistoisesta kahden vuoden suhteestamme.

    assdd gfgfg ghghg hbvnhgj nkjjkhjk jkjhkhjlk
    ''''''''''''''''''''''''''''''''''
    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

    Tänä kesänä tulee kuluneeksi kolme vuotta ikimuistoisesta kahden VIIKON suhteestamme.

    Iiva pahoittelee.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Iivavi kirjoitti:

Kuskasin kamunaista autollani pitkät pätkät ja kuuntelin murheita. Palkaksi sain 2 viikkoa seksitöntä seurustelua ja lopuksi haukut. Sitten kamunainen halusi pysyä väleissä koska kuvitteli että hän on niin säkenöivä persoonallisuus että halusin vain viettää hänen kanssaan laatuaikaa ilman taka-ajatuksia. :-))))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu