Otin kestopigmentoinnin kulmiin, kauan olen siitä haaveillut. Nyt kulmat ovat ihan kamalat, liian tummat, eikä muotokaan oikein miellytä. Voiko sitä mitenkään vaalentaa tms.? Mielestäni koko ajan selitin mitä haluan, ja en ihan väristä ymmärtänyt kun tehtiin että se jää niin tummaksi.
T. Julmian näköinen mamma
T.
T. Julmian näköinen mamma
T.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Milloin pigmentoitiin? Onko siitä kuinka kauan?
Reilussa viikossa pitäis vaaleta paljonkin. SEnkin jälkeen voi vielä vaaleta.
sanon sen että ei se tekijä voi tietää että sä et ymmärtänyt jos sä et sitä sano,pitäs reilusti sanoa että selitäppä uudelleen ja se muotokin on varmaan kysytty että miellyttääkö,ei kauneuden alan ihmisetkään mitään selvännäkijöitä ole.
Juu, mut kun ei kaikkea ymmärrä... tosin eka käsittely takana, nyt siitä on kohta kaks viikkoa, on se aika musta, kun olen vaalea. Ajattelin vaan että voisko toisella käsittelyllä saada vaaleemmaksi...lisää tummaa ei ainakaan voi laittaa.