Ostin juuri ipodin. Voinko ladata sinne musiikkia ilman että maksan? Maksaako itunes? kiitos :)
Ilmaista musiikkia ipodiin?
avuttonn
4
2606
Vastaukset
- 1stMacFinn
Jos sulla on koneessas mp3-musiikkia, voit siirtää sen iTunes kirjastoon ja sitä kautta iPodiin. Samoin voit ripata CD-levyiltä musiikkia iTunesin kirjastoon. CD-levyjä saat kaupoista, kirjastoista, omasta tai kaverin hyllystä. Ja vain kaupassa joudut levystäsi maksamaan.
Tietysti voit myös ostaa iTunes Storesta musiikkia.
iTunesin saat täältä:http://www.apple.com/fi/itunes/download/ - LimeWire
ja sieltä lataat mitä haluat
- zedkoira
maksaa
- asdfgfgfgfg
miten ?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun624519KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1623439Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582757- 1432676
Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492644- 241913
- 241771
- 301646
- 1741610
- 421322