Tänään

yhdestä narsistista juttua.On muuten harvinaisen kiero ja halpamainen "ihminen".Osaa käyttää toisen heikkouksia hyväksi,eli psykopaatti ainesta myös!
4602
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

itsestäsi? Koska toisesta kirjoittaminen mustamaalaustarkoituksessa näille palstoillehan olisi halpamaista ja toisen heikkoutta hyväksi käyttävää............

Äänestä
  • sekin on että mustamaalaa toista täällä,mutta luulempa että se mitä tämä henkilö on tehnyt mulle ns. real life,peittoaa tämän.Vai olisiko sulla mahdollisesti jotain tietoa tai lisättävää asian faktisiin perusteisiin?

    Äänestä

sitten vaan.
Ainakin minä palan innosta lukee onko mulle tehty samoin ;)

Äänestä

uskottomuuteesi omaan? Olet harvinaisen naurettava persoona....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tänne alkaa tulla kirjoitti:

yhdestä narsistista juttua.On muuten harvinaisen kiero ja halpamainen "ihminen".Osaa käyttää toisen heikkouksia hyväksi,eli psykopaatti ainesta myös!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu