" mies" kirjoittajien ryhmä täällä pitsiset nenäliinat märkinä tihruttaa ja vikisee kuinka kurjaa on .
Ottakaas otetta elämään ja vinkumiset vähemmälle.
Mieluummin kokonaan pois !
Ottakaas otetta elämään ja vinkumiset vähemmälle.
Mieluummin kokonaan pois !
Vastaukset 9
Vanhimmat
Miehen ei kuulu puhua sisäisestä elämästään kellekään. Miehen kuuluu purra hammasta, vaikka sanottavaa olisikin. Ja jos se ei riitä, niin sitten miehen on parempi ajaa sillalta alas, ampua tusina koulukavereita, tai vaikkapa pistää kotitalo palamaan ja perhe siinä mukana. Parempi sekin kuin nenäliina märkänä tihruuttaa.
Ei kait se täällä vinkumisen vastakohta ole suunnata sitä vuoden 88 toyota corollaa jostain sillalta alas.
Noi muutkin vaihtoehdot on ihan p..seestä.
Ennenvanhaan riitti kossun ottaminen vitutukseen...vähän niinkusta lääkkeenä.
Nyt on ongelmat tän netin ansiosta niin mahtavia ja kaikille kerrottavia , että on muodostunut uusi "vinkuVillejen" sukupolvi.
Elävät täällä nettilässä ja voivottelevat surujaan..tsot, tsot
miesten ongelmiin.
Hieno juttu.
Naiset saavat tihruttaa, valittaa ja vänöttää mutta heti kun mies avaa suunsa niin on heti pelkkä turhake ja nössö.
Mitä jos painut vittuun saatanan juoppoKake.
Onko Kossuhuikan ottaminen heti alkavaa alkoholismia ; tyyliin perhe pakkaseen ja talo myyntiin ...hei haloo, !
Mitäs jos painuisit Tihruttelemaan nenäliinan märäksi..ui , ui
Noin sitä pitää! Kyllä naiset sulle kohta hurraa kun olet niin kova mies. Sä oot niin kova et jos teräsmies tulis sua vastaan ni siltäkin putois pitkät kalsarit pois pelkästä säikähdyksestä, ja sinne se jäis hankeen tihruuttamaan. Naiset antakaa aploodeja, tossa tyypissä teillä on IHAN VITUN KOVA JÄTKÄ.
Niin meinasi melkein unohtua, naiset nyt riviin ja otatte vuoronumeroita, jos haluatte päästä treffeille ton VITUN KOVAN JÄKÄN KANSSA! Toi jätkä on niin kova et kannattaa varata gyniksen aika jo etukäteen. Viimeks se nussi lehmän kanssa niin lehmästä tuli sisäfilettä saman tien. Ihan vitun kova jätkä huhuh.
Teräsmiestä ei ihan oikeasti ole olemassa !
kun pitää tulla tänne naisen logiikkaan vollottamaan.
Vollotus ja vinkuminen pois.
Tekoja tilalle.