Olisko

3343
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Loistava kuvakulma, scene ja valaistus kohdallaan.

Kun sama jannu pistetään normaalin kinofilmikameran eteen normisalamalla on lopputulos lattea enkä puhu siitä kahvista.

Äänestä

Tässä kuvassa esiintyy katkera mies. Mies on saanut juuri potkut potkupallojoukkueesta, ja nyt hän harhailee surullisena kentän laidalla ja katselee kentällä kirmaavia ystäviään. Vaikkei sitä kukaan hänelle selkeästi sanonutkaan, niin mies ymmärtää, että ainakin osasyy potkuihin oli se, että hän oli mennyt repimään pelihousunsa.

Äänestä

rentoa määrätietoisuutta. parempaa kuin keskitasoa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


tässä mitään: kirjoitti:

http://z.about.com/d/tvdramas/1/0/v/G/frid-taykit.jpg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu