olen pitkään käyttänyt Ferian metallic blonde silver -kestoväriä ja pitänyt siitä kovasti. nyt en ole löytänyt sitä pariin kuukauteen mistään kaupasta. tietääkö joku onko tuote tilapäisesti loppunut vai onko se lopetettu kokonaan?? mikäli sitä ei enää saa, onko vinkkejä, mikä kaupan kestoväri antaisi hyvän hopean värin? -kiitos!
Ferian hiusväri
saako vielä?
3973
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Samaa väriä minäkin olen käyttänyt, ja hyväksi todennut. Joskus luin kaupasta, että tuotetta uudistetaan eikä sitä saa vähään aikaan kaupoista. En ole sata varma, siitäkin on pari-kolme kuukautta. Toivottavasti sitä sitten ei olla lopetettu kokonaan... Nyt sitten olen käyttänyt lorealin preferencen sävyä 03, johon olen ollut suht tyytyväinen.
..se mielestäsi yhtä "hopeisen" lopputuloksen? kiitokset vastauksestasi, täytyy pitää toivoa yllä että palaa markkinoille entistäkin parempana :)
Kyllä ehdottomasti taittaa värin hopeaan, ehkä vähän liiankin hyvin :) Ainakin mulla väri on aika hopean harmaa värjäyksen jälkeen, mutta sitten vähän rauhoittuu parin pesukerran jälkeen.
Löysin netistä pienen keskustelun aiheesta joltain muulta foorumita, ja siellä sanottiin, että värisävyjä uudistetaan, ja siksi vedetty toistaiseksi pois markkinoilta. Että eiköhän se tässä jonkun ajan kuluttua taas palaile hyllyille :)