tietääkö kukaan missä tehdään hyviä rakennekynsiä joensuussa? onko kellään kokemusta esim kauneushoitola mb:stä? entäs trend one,tehdäänkö siellä kauniita ja kestäviä kynsiä? suht edullinenkin paikka saisi olla.. sokkarilla mun mielestä ainakin liian kallista ja stopista huono kokemus itsellä parin vuoden takaa kylläkin..
-- niin joku vastasi että jossain shinning beautyssä ja maretilla,niin tehdäänkö siellä hyviä ja kestäviä ja missähän päin sijaitsee ja paljonko maksaa? niin ja vielä jos jollain on kokemusta noista mistä kirjoitin niin mielellään kuulisin.
rakennekynnet joensuussa?
5
4157
Vastaukset
- hinta
näkyy Shinning Beautyssä olevan nyt 45 euroo. Tarjoushinta kun putiikki muuttaa Fantasyn yhteyteen. Muistaakseni keskuskujalle. Kaverilla on sieltä kynnet ja ovat kestäneet hyvin muutot ja kaikki.Ja ovat nätit myös.
Maretilla on kans käynyt kaveri ja olivat ihan hyvät.Hintaa en just nyt muista, katso nettisivuilta. Kummallakin löytyy sellaiset.
Hairstorella tehdään kestäviä kynsiä.
Kauneuskoodi on myös suosittu.
Henk.kohtaisesti olen kasvattamassa omia kynsiä. Omaan leveät kynnet, joissa rakennekynsi ei ole kaunein mahdollinen. Vaikka otan kyllä ne taas joskus..kun en jaksa kasvattaa- merja
beauty-box koulukatu 20, on tehnyt mulle paria kokeilua lukuunottamatta koko ajan,homma toimii,ei alennuksista ostettuja tuotteita,ja viihtyisä paikka,,siis mun mielestä tosi ammattilaisia
- käynyt
hyvänolonkeskuksella.
- kynsiä
Olen ottanut vuosia kynsiä hyvänolon keskuksessa ja en voi moittia. hinta-laatusuhde on kohdallaan. Huoltojen väli on ollut nelisen viikkoa ja siinäkin vaiheessa vielä näyttelykelpoiset. Suosittelen.
- BuioNails
Itse olen juuri aloittanut tekemaan rakennekynsia asiakkaille osoitteessa koulukatu 39!
buionails.com
Rakennekynnet ovat 45€
Varaa aika! 040 535 1931
[email protected]
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
SDP on vastuunkantaja, ja siksi suosituin kansan keskuudessa
Kiusaamiseenkin SDP puuttuu heti sellaisen tultua ilmi. Esimerkiksi persut lakaisevat nämä maton alle ja pahentavat site515866Persut on Suomen mamutuspuolue nro 1.
Heti ensimmäisenä persuvuonna 2015 maahantoivat Suomeen 35 tuhatta kunniavierastaan. Tuoreimpana persuvuonna 2025 pers714585Punavihreät puolueet haluavat Suomeen satoja tuhansia kehitysmaalaisia
SDP, vihreät ja vassarit haluavat nostaa esim. pakolaiskiintiötä todella paljon. Orpon hallituksen aikana maahanmuutto464352SDP:n johto pesi kätensä häirintäkohusta
"Suurimman oppositiopuolue SDP:n johto olisi todennäköisimmin halunnut vaieta puolueen ympärillä velloneen häirintäkohun564131SDP on selvästi paras valinta äänestyskopissa
Puolueella on arvomaailma kohdallaan, sillä on hyvä CV itsenäisen Suomen historiassa vastuunkantajana ja hyvinvointivalt913735Tytti Tuppurainen ollut aivan sekaisin viime päivinä
Pitäis varmaan tehdä huumetesti sille. "– SDP:n Tytti Tuppurainen väittää kirkkain silmin ja Antti Lindtman vierellään613255SDP:n selitykset ontuu pahasti - "On käsitelty heti, mutta kukaan ei tiedä"
Kokoomuslaiset pistää taas demareita nippuun. Tuppuraisen mukaan mukaan SDP:n useat ahdistelutapaukset on käsitelty het502443Oletko nainen turhautunut, kun en tule juttelemaan siellä?
Haluaisin tottakai tulla. Älä käsitä väärin. Ehkä ensi kerralla?352349Kähmijä puolueen kannatus romahtamassa
Erityisesti naiset ovat suuttuneet SDP:lle kertoo asiantuntijat422079En uskalla ees ajatella muru
Miten mulle ois käynyt näiden raskaiden vuosien aikana jos sua ei ois ollut 🥺😧❤️ Sä oot ollut mun henkisenä tukena iha131209