mä oon ihan sekaisin onnesta!!! Mies lähti juuri yötöihinsä, mutta mutta... aiemmin illalla istuttiin kotona sohval ja katottiin jussi-gaalaa, yhtäkkiä hän tokaisi et kuule, haluun viettää loppuelämän sun kanssa. Mä siihen et joo joo, nii mäkin sun kanssa, mutta miespä otti pöydän laatikosta rasian jossa oli kihlasormus. Kysyi vaan et kelpaisko! No arvatkaa :D :D :D
Mun on pakko
avautua!
13411
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
Sä teit sen!!!! Viddu sussahan on mulkkua. Hähä. XD
Relaan liity mitenkään.
liittyy Relaan.
mitenkään.
eipä muuta
yönä...
No kertomasi on toki mukava uutinen. _Jos_, huom. JOS, asia kuitenkin olisi siten, että sinulla olisi enemmänkin sinun palstan ulkopuolelta tuntemiasi kavereita tuossa ja jos siis olisit kirjoittanut viestisi tälle palstalle pääosin heille, niin siinä tapauksessa tungehan banaani perseeseesi.:)
Käytöstavat voi osata, jos joskus on oppinutkin, Jollei koskaan ole, ei varmaan koskaan myöhemminkään voi oppia. Pointtini oli siinä.
Onnea toki sinulle!
kirjoitit? Voiko tästä nyt kaivaa jotain negatiivistakin`?
Ei toki voi( asiasta). Mihän toivotin sulle onnea.:) Puhuin ainoastaan tilanteesta, että olisit halunnut joillekin omille kamuills tiedottaa, mutta aivan varmasti olet niin fiksu, ettei tuossa siitä ollut kyse.
:)
mä liudan tekstareita äsken, onko siinä sun mielestä todellakin jotain pahaa?
"mä liudan tekstareita äsken, onko siinä sun mielestä todellakin jotain pahaa?"
Ei toki mitään "pahaa" ole. Mulle ei vain itselleni esimerkiksi viimeeksi tullut ensimmäisenä mieleen laittaa tälle julkiselle keskustelupalstalle viimeisintä elämän onneni, joten sillä- ja kuten ilmaisinkin, et varmastikaan sinäkään niin torvi ole, että laittaisit kavereillesi julkiselle palstalle kihlaustiedon, vaan yritit ainostaan kykyjesi mukaan saada aikaan hyvää julkista keskustelua.:)
Toki ei mul tos mitään oletusta, et olisit välttämättä ollut aloittaja, mutta ihmetytti tollanen outo puolustaminen.:)
Aloittaja - ei aloittaja ---> message ei varmasti silti vaurioitunut.
Jos sitä ei kaiverra, sitä voi käyttää seuraavillakin kerroilla.