Osaako kukaan kertoa jotain tämän vuoden tulevasta hiusmuodista? jotain olen vähän lehdistä katsonut mutta ei niissäkään paljon kerrota ja netistä olen eri sivuilta katsellut, mutta tahtoisin enemmän tietoa :)
kiharaa?suoraa? mitä värejä? leikkaus malli? lyhyt? pitkä? mitä vaaaaaan.
kiitos!
kiharaa?suoraa? mitä värejä? leikkaus malli? lyhyt? pitkä? mitä vaaaaaan.
kiitos!
Vastaukset 5
Vanhimmat
Juuh. Tämän vuoden leikkaus malli on pidempi tukka takaa ja lyhkäsempi edestä ja yleensäkin lyhyt malli. Eli päinvastoin kun aikasemmin ollut: lyhyempi takaa ja pidempi edestä. Tällaista :)
aka. Mullet ; ) takatukka on kyllä tullu aika usealla. Ihan hieno on kyllä mutta niinkuin mm. mulla eli on ohuet, hennot ja liukkaat hiukset niin ei taida toimia. Mutta muuten sellainen eedestä vähän normaalia pidemmät, sivuilta ja päältä lyhyet ja takaa pitkähkö on yleistynyt.
www.sevenhair.fi/vinkit
www.tukkaputiikki.fi/7
Ainakin Hakanitin sivuilta löytyy niiden tämän kevään ja kesän kokoelmasta kuvia... Kannattaa kurkata sieltä.