Oliko se juustopäiden piisi vai siitä muunneltu, ei löydy mistään eikä tiemmä ole juustopäiden millään levyllä. Olis kiva kuulla ees kerran.
hei voit sä lomittaa?
Roikkuvat ...
2
645
Vastaukset
- Juustofinnipää
No et oo oikeasti mitään menettäny!
&%%%€??xxwå??56##2zz - Ride78
Sattumalta multa löytyy kyseinen biisi c-kasetille nauhoitettuna sekä sanat koneelta. Muualle sitä ei ole tietääkseni tallennettu paitsi jonnekin YLE:n salaisiin arkistoihin. Voit sä lomittaa -biisin takana oli Radiomafian kilpailu, jossa etsittiin uudelleensanoituksia johonkin Juustopäiden biisiin. Multa saapi biisin jos siitä jonkun elämänlaatu kohoaa :-)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1127733
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1255336Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p293557Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1213554Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska352584Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191896Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3571544Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?971540Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?691391Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1311376