ei se mitä sanot

vaan se mitä olet

voi jos sen ymmärtäisit ja uskoisit
3808
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tulkitsenko aivan väärin, jos arvaan, etten vain kelpaa omana itsenäni huolimatta siitä, mitä muuten tekisin tai sanoisin. Jos siis olisit minusta kiinnostunut, olisit jo tehnyt aloitteen, mutta kun et ole niin ei tapahdu mitään...? Meneekö viestisi naiselle vai miehelle ja mihin päin Suomea?

Äänestä
  • minua varten

    rakkaus vaan on

    Äänestä

sisimpään katsoja?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei se mitä teet kirjoitti:

vaan se mitä olet

voi jos sen ymmärtäisit ja uskoisit

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu