Hartwall Areena

Olen menossa rokkikonserttiin. hartwall arenalle. Miten sinne pukeudutaan. Onko siellä kylmä.Pitääkö takit jättää narikkaan?
2465
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ei mitään ihmeellistä. Siinhän menis ikuisuus, jos kaikki joutus narikkaan takin jättään. Ihan tavalliset kuteet, jos tulee kuuma niin tietääkseni siellä on vapaaehtoinen narikka.

Äänestä
  • Menossa myös keikalle. Ei löydy kotoa sopivaa bändäripaitaa, joten ostan paidan vasta sieltä! Toivotavasti löytyy ;).

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Keikkatavat kirjoitti:

Olen menossa rokkikonserttiin. hartwall arenalle. Miten sinne pukeudutaan. Onko siellä kylmä.Pitääkö takit jättää narikkaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu