Minulla

Mulla on kaikki frendejen tuotantokaudet ja niin hirveesti tekis miel kattoa niitä iPod Touchistani kun ollaan matkalle lähössä... niin onko mitään keinoa millä saisi siirrettyä jaksot dvd:ltä iTunesiin ??
4279
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

..sen voi vaan levyn laittaa koneeseen ja synkronoida, mutta ei oo varma tietoo koitappa =)

Äänestä

Yritin kyllä tolla handbrakella mutta ei onnistunut eli voiko joku antaa ihan kunnon ohjeet että miten se tehdään.

Äänestä
  • että täällä on lailla kiellettyä kertoa yhtään mitään omista laitteistaan ja ohjelmistaan! Niin että vaikka kuinka tivaisivat sinulta jotain täysin irrelevanttia kuten esim. mikä käyttis, mikä tietokone, niin älä kerro! Koogeebeen akentteja ovat vähintään!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


on... kirjoitti:

Mulla on kaikki frendejen tuotantokaudet ja niin hirveesti tekis miel kattoa niitä iPod Touchistani kun ollaan matkalle lähössä... niin onko mitään keinoa millä saisi siirrettyä jaksot dvd:ltä iTunesiin ??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu