Taidan olla niitä "renttuja" tai muuten vain toisten miesten mielestä epäkelpoja miehiä. Mutta se on niin ihanaa, miten saan naisen kun naisen rakastumaan itseeni. Elämäni olisi paljon kurjempaa ilman sitä.
Naisissa on jokin salainen heikkous. Se on ehkä tunteellisuutta, heikkotahtoisuutta tai sitten jotain pilvilinnoissa haahuilemista. Nainen kuitenkin kuuntelee sydämensä ääntä miesasioissa ja kun naisen sydän alkaa sykkimään jollekin miehelle, nainen ei voi sydämensä ääntä hiljentää. Se on vähän tylyä niiden miesten kannalta, jotka eivät saa naisten sydämiä puolelleen.
Nimittäin nainen on rakastuneena parhaimmillaan. Kun nainen rakastuu, hänen on pakko noudattaa sisäänsä koodattua taitoa miellyttää miestä ja koska nainen yleensä on normaalistikin miellyttävä, niin rakastuneena hänestä tulee suorastaan enkeli. Nainen tekee kaikkensa miehen hyvinvoinnin eteen, tukee miestä henkisesti ja puolustaa miestä raivokkaasti ulkopuolelta tulevia henkisiä hyökkäyksiä vastaan (toivottavasti ei fyysisiä :)).
Höpsöt naiset
9
715
Vastaukset
- yksi asia
"Taidan olla niitä "renttuja""
Komeasta ulkonäöstä se johtuu...vai meinaatko että renttuus jotenkin paistaa kasvoistasi?- se johtuu...
mutta komeat miehet, ne vasta epäkelpoja ovatkin. Homoja ja neitejä ja milloin mitä muiden miesten mielestä. On sekin kivaa kun nainen kahuu ulkonäköä. :)
- ulkonäkö riitä
Siihen tarvitaan lipevää kieltäkin.
- mieleen
Eräs renttutapaus.
Satuin törmäämään tämän jätkän galtsusivuun ja mitä siellä? Kuvia tyypistä itsestään yksin ja autosta. Siitä sen muijasta ei mitään.
Valitettavasti sen muijan galtsua en löytänyt (kun ei jätkän sivuilla ollut edes linkkejä), mutta voin hyvin kuvitella sen galtsusivun: Kuvia siitä ja tästä rentusta yhdessä- Nythän oli...
oikeastaan kyse juuri rakastumisesta ja siitä, miten hyvältä kaikki siihen liittyvä tuntuu. Seksi on sivuseikka siinä kuviossa. Nainen voi harrastaa himokasta seksia kenen tahansa kanssa.
- minusta kylläkin
Nythän oli... kirjoitti:
oikeastaan kyse juuri rakastumisesta ja siitä, miten hyvältä kaikki siihen liittyvä tuntuu. Seksi on sivuseikka siinä kuviossa. Nainen voi harrastaa himokasta seksia kenen tahansa kanssa.
aihe vaikutti siltä kuin että "rakastuneita naisia on helppo käyttää hyväksi". Noo, minkäs sitä lukihärölleen voi.
- atk-valtuutettu
"galtsu" on alunperin irkkaajille eikä sinne laiteta kuvia tyttöystävistä vaan itsestä. Tämä tietenkin on muuttunut paljon, mutta noin sen pitäisi mennä. Suomessa se on saanutkin huippusuosion kun pääsee kyyläämaan ja seuraamaan muiden asioita.
- Ei-höpsö
Mitä tarkoitat rentulla?
Kiinnostaisi tietää mitkä ovat ne tekijät, mitkä saavat sinut kutsumaan itseäsi rentuksi. Voisitko siis eritellä niitä hieman. - kuin alkoikin
niin yhtä nopeasti se loppuukin. Olemalla oma itsesi, eli vieraissa tai tutuissa juokseva häntäheikki - tunteet kylmenee naiselta nopeasti. Todellisuudessa ei ne niin tyhmiä ole, ettäkö ne antaa pissiä silmään. Jotakin voit onnistua vähän pidempään vedättämään, mutta kärsi seurauksesi, kun olet itse ne aiheuttanutkin ja pudotus siitä iiihanasta palvelijasta on vain enää kuvitelmaa. Tämä meni yhdelle, joka erehtyi harha-askeleissaan ekan ja vikan kerran.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 925931
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h804772Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv933001Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p262790Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska252046Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1191496Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3351047Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?851018Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚125950- 48754