ei oikein jaksa seksi kiinnostaa, mutta suhde ois ihan kiva.. pää vaa hajoo kunnen löydä aseksuaalia tyttöä ikähaarukassa 18-23. Itse olen mies 18v ja porista. On se pimppi kamala.. Mutta makunsa kullakin..
Aseksuaaleja!?
8
727
Vastaukset
- ois kiva?!
kulissiksi naisen haluut!kuule hanki marsu tai hamsteri!
- ajw
äkkiä se ohi menee vaikkei kiinnostaiska. ja tytöt rupee pitään itteensä rumana tai sua sairaana josset ruinaa.
vedä vaikka pullo punkkua ja sit sutaset. - jospas,
oletkin homo?
- -zxcö
Miksi seksi ei kiinnosta?
Mitä haluat suhteelta? Hellyyttä ja ystävyyttä?- aloittaja
Hellyyttä ja ystävyyttä?
NIMEN OMAAN! Ehkä enemmän ystävyyttä ja hauskanpitoa, tuo hellyys jotenkin ei oo mun juttuni.. Ärsyttää suutelointi ja lääppiminen.. (edellinen suhe kaatui siihen) ja pitää olla älykästä seuraa. - Kokemus-73
aloittaja kirjoitti:
Hellyyttä ja ystävyyttä?
NIMEN OMAAN! Ehkä enemmän ystävyyttä ja hauskanpitoa, tuo hellyys jotenkin ei oo mun juttuni.. Ärsyttää suutelointi ja lääppiminen.. (edellinen suhe kaatui siihen) ja pitää olla älykästä seuraa.Et siis halua seksiä eikä hellyyskään ole sinun juttusi... tarvitset siis KAVERIN et mitään suhdetta. Ihmissuhde jossa ei ole seksiä eikä hellyyttä on kaveruussuhde. Voi sitä kaveristakin pitää ja kovastikin.
- siinäpä se
Kokemus-73 kirjoitti:
Et siis halua seksiä eikä hellyyskään ole sinun juttusi... tarvitset siis KAVERIN et mitään suhdetta. Ihmissuhde jossa ei ole seksiä eikä hellyyttä on kaveruussuhde. Voi sitä kaveristakin pitää ja kovastikin.
Jos ei halua seksiä eikä hellyyttä, niin eikös silloin ihan vain tiiviit ystävyyssuhteet riitäisi?
- kämppis
Jospas alkaisit hakemaan itsellsi vain ja ainoastaan kämppäkaveria? kaippa se nyt sama on onko se mies vai nainen kun et kerran halua ystävyyttä enempää!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 18613767
Riikan kukkaronnyöri on umpisolmussa
Kulutus ei lähde liikkeelle, koska kansalaiset eivät usko, että: – työpaikka säilyy – tulot eivät romahda – talous ei h1585493Epäily: Räppäri yritti tappaa vauvansa.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/epaily-mies-yritti-tappaa-vauvansa/9300728 Tämä on erittäin järkyttävä teko täysin p454960Tanskan malli perustuu korkeaan ansioturvaan
Ja vahvoihin työllisyys- ja kotoutumispalveluihin. Suomessa Riikka on leikannut juuri näitä: palkkatukea, työttömyysturv1563734Anteeksipyyntöni
Jätän tähän anteeksipyyntöni sinulle, koska en voi sanoa sitä missään muuallakaan. Pyydän anteeksi, jos purkamani tuska402873Sydämeni valtiaalle
En täältä aio asioita kysellä. Haluan tuoda tiedoksesi, että pohjimmiltani en ihmisiä tahdo satuttaa ja ajattelen muiden1282042Oletko tyytyväinen
Tämän hetkiseen tilanteeseenne? Odotatko, että lähennytte vai yritätkö päästä yli ja eteenpäin?1201811Mikseivät suomalaiset kuluta? istutaan vaan säästötilirahojen päällä..
...Ihan haluamalla halutaan että maa menee konkurssiin? Ihan käsittämätöntä, ennätymäärät säästöjä sekä konkursseja sam3731714Onko Sanna menossa Ukrainaan viettämään vuosipäivää?
Kun on bongattu Varsovan lentokentältä?1121560Jos oikeasti haluat vielä
Tee mitä miehen täytyy tehdä ja lähesty rohkeasti 📞 laita vaikka viestiä vielä kerran 😚1371525