kun on yksi mies, joka haluaa pitää yhteyttä, niin mitä se oikein silloin tarkoittaa? Miksi se haluaa soitella ja lähettelee mulle kivoja viestejä?
Miks miehet on niin vaikeita?!
Miks miehet on niin vaikeita?!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Sen täytyy olla joku läheisriippuvainen psykopaatti. Sen on tarkoitus saada mielenrauhasi tolaltaan narsistisella käytöksellään.
Eihän kukaan kunnonmies ole mukava ja aktiivinen naisten suuntaan. Varo tuollaista!
näin mä olin vähän itsekin ajatellut. Jokin psykojuttu se varmaan on. Kun jutellaan, niin mulla alkaa sellaista lämmintä oloa virrata koko kehoon ja ne on varmaan jotain psykokineettisiä juttuja tai jotain muuta yhtä kamalaa. No, käsitellään asiaa vielä tyttöjen kanssa syvällisemmin, niin eiköhän asia selviä ja osaan suhtautua mieheen tilanteen vaatimalla välinpitämättömyydellä.
Sillä jonain päivänä tuo mies saattaa sinulta kysyä "Haluuks neiti oman nimensä meiän sukuhautaan?"
Hautaan voisi vielä päätyä! Nythän tämä asia täytyy ottaa todella vakavasti...