Moikka

Sanokaahan hyvät immeiset mistä tietää että mies on kiinnostunut??
2248
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

pippeli nousee

Äänestä

tulee juttelemaan sulle toista kertaa, saman illan aikana.

Siitä ku se kattoo sua silmiin kolmatta kertaa ja hymyilee.

Sit se yrittää saada sinut nauramaan

Tai tarjoutuu kohteliiasti auttamaan

KEhuu sinua.

mitä enemmän yhtäläisyyksiä, sen kiinnostuneempi se on

Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


---- kirjoitti:

Sanokaahan hyvät immeiset mistä tietää että mies on kiinnostunut??

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu