sanoo syövänsä vain hiilihydraatteja. Nuori tytär joutuu hoitamaan ja palvelemaan.
Kasviksiin ei kuulemma ole varaa.
Kasviksiin ei kuulemma ole varaa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
jotka söivät lähinnä hiilihydraatti pitoista ruokaa. Naisen paino meni ohi mutta kahden tai kolmen ihmisen tila meni sohvalla.
Miestä ei pystytty punnitsemaan tarkasti mutta arvio oli 450kg.
Kumpikin mainitsi nämä hiilihydraatit. Ilmeisesti tietävät, että hiilihydraatti lihottaa tai estää laihtumasta.
Toki he myös syövät monen ihmisen edestä. Miehen ruokakustannukset olivat 30dollaria päivässä. Usassa sillä rahalla saa ostaa melkoisen kassillisen ruokaa.
Hyihyi liika hiilihydraatti!
eikös nainen painanut 250kg...?
Nii ja muuten kun ne laski paljon tulee maksamaan ruoka jolla laihtuis,tuli hinnaksi 10 dollaria,kun lihottaviin ruokiin käytti sen 30 donaa.
Molemmat näyttivän syövän aina leipää,eli itsekin alan hiljalleen uskoa että leipä lihottaa,eikä ne päälliset mitä tähän asti on sanottu.
Eniten minua säälitti se 15v tyttö jota äiti okmensi kuin koiraa:( Tyttö oli niin alistetun näköinen että pahaa teki.