hyvää hammashoitoa etsivä

Helsingin hammashoitolat läpikäyty keltaisilta sivuilta.Pää kuin Haminan kaupunki. Onkos kellään kokemuksia "Näkin hammas"-hoitolasta?
1174
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Itse en ole käynyt, mutta sen verran tiedän, että siellä on osaamista pelkopotilaiden hoitoon.
Sellainen käsitys on syntynyt, pitävät potilasta ihan ns. ajattelevana ihmisenä, eli kuuntelevat potilaankin mielipiteen ja kohtelevat asiallisesti.
Voithan mennä ja kokeilla. Jos ei tyydytä sinua, niin vaihdat.
Tämä on markkinatalouden maailma ja potilas voi valita hammaslääkärinkin aivan vapaasti
ihan niinkuin kampaajan, suutarin tai autokorjaamon.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


apua kaipaava kirjoitti:

Helsingin hammashoitolat läpikäyty keltaisilta sivuilta.Pää kuin Haminan kaupunki. Onkos kellään kokemuksia "Näkin hammas"-hoitolasta?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu