sähkörummut

moi!

Olen tilaamassa thomannista sähkörumpuja ja rumpujakkaraa kapuloita ja kuulokkeita pääseekö niillä jo soittamaan vai pitääkö ostaa rumpumonitori? tässä linkki rumpuihin mitkä ostan: http://www.thomann.de/fi/millenium_hd100_edrum_set.htm
1194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

pääsee soittamaan, se rumpujen ääni tulee niistä kuulokkeista.

(mutta lopuksi se pakollinen huomautus: mikäli haluat säästää itseäsi jatkuvalta rumpujen "paikkaamiselta" niin säästä vähän lisää rahaa ja osta vaikka Rolandin HD1 setti...)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ardeparde kirjoitti:

moi!

Olen tilaamassa thomannista sähkörumpuja ja rumpujakkaraa kapuloita ja kuulokkeita pääseekö niillä jo soittamaan vai pitääkö ostaa rumpumonitori? tässä linkki rumpuihin mitkä ostan: http://www.thomann.de/fi/millenium_hd100_edrum_set.htm

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu