Tyttöni meni kännissä punkkaan toisen miehen kanssa...mitä teen?! Rakastan häntä yli kaiken...mutta kännipano...hän ei kuulemma tarkoittanut sitä
Kännipano...
Loveless (m)
51054
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
Jos nuori nainen menee kännissä sänkyyn holtittomuuttaan ja katuu muka, ei ole enää sen arvoinen, et voi sitä unohtaa se tulee takkuamaan. Ei muka tarkoittanut älä unta nää,luottamus menny,usko pois.
aivan totta edellisen attä anna kenkää naiselle. Sama kävi mullekin tuossa jokin aika sitten.. ja eihän siitä enää mitään tullu, ehkä joskus myöhemmin.
koko juttu. Turha yrittää enää uudelleen. Itse yritin antaa anteeksi naiselleni 2 pettämiskertaa, nainen petti taas ja jäi kiinni eikä siltikään meinannut myöntää. Vaikka itki ja lupasi muuttua.Ei olisi koskaan kertonut ellei olisi jäänyt kiinni. Arvostusta ei ole naista kohtaan enää. Aina voi syyttää humalatilaa erehdyksestään, mutta niitä humalatiloja tulee myöhemminkin elämässä ja hairahdus on silloinkin edessä vaikka mitä muuta väittäisi.Tai jos suhteessa menee huonommin kuten kaikissa suhteissa välissä, pettäminen tulee taas kuvioihin. Luonteen heikkoutta jota ei pystytä muuttamaan.
Etkö tiedä, että alkoholi ei tee ihmisestä syyntakeetonta oli sitten kyse murhasta, liikenneonnettomuudesta tai pettämisestä.
ja sitten dumppaat.
Jos annat anteeksi, tulee kännissä jakamaan tulevaisuudessakin. Jos taas annat kunnon opetuksen, saattaa seuraavassa seurustelusuhteessan pitää housut jalassa.
Teidän suhteenne on pilalla.