Prinssi Albert

Meneekö umpeen korun poistosta ja jos, niin miten nopeasti?
Aiemmista keskusteluista ei näyttänyt löytyvän tietoa.
2768
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itelläni läväri tehtiin 3.2 mm renkaalla jota sit levitin 5mm heppakengän. Ja ny kyl tuntuu siltä ku ollu ilman korua muutaman kuukauden et eipä taida koskaan kasvaa umpeen. Sama vitosen koru menee viel heittämällä kiinni ja ompa se lukkopallokin (8mm) pyörähtänyt siinä muutaman kerran ympäri. Koru tipahti kerran anoppilassa pulttua pitkin lattialle

Äänestä

Nenässä mulla ainakin meni tosi äkkiä umpeen mut onhan sul nyt kysees VÄHÄ eri paikka.=)Mut eiköhän se sielläkin vaikuta et kuin uus tai vanha se reikä on.. et tuskin nyt ainakaa iha yhes päiväs vanha reikä umpeutuu.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ttt kirjoitti:

Meneekö umpeen korun poistosta ja jos, niin miten nopeasti?
Aiemmista keskusteluista ei näyttänyt löytyvän tietoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu