Onko Pasilan Kyösti

3274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

vaikka ei olekaan suhteessa, mitä ilmeisesti pidetään ktm:n merkkinä. Kyöstipöysti on ihan liian luonnollinen naisten seurassa ollakseen atm.

Äänestä
  • ennen kuin tämä paljastuu narsistiseksi kusipääksi. Tosin KP ei onnistu hyödyntämään tätä kiinnostusta panemisen muodossa.

    Äänestä

ATM:stä siis sellainen kuin naiset ja "suuri yleisö" kuvittelevat ATM:n olevan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pöysti ATM? kirjoitti:

http://areena.yle.fi/toista?id=1873810

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu